Здравейте на всички, нека да се забавляваме заедно!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравейте на всички, нека да се забавляваме заедно!!!!


 
ИндексПорталПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Животно
Късметче
Реклами
Naruto fic {Ново Поколевие} B8cc9143
Naruto fic {Ново Поколевие} 292y98j
Naruto fic {Ново Поколевие} Nlrk85
Naruto fic {Ново Поколевие} 14ngzsy Naruto fic {Ново Поколевие} Kurank10
Naruto fic {Ново Поколевие} Snctxh Naruto fic {Ново Поколевие} 54126ebda5983742f67ad481a194f31f
Naruto fic {Ново Поколевие} 2colob10
Naruto fic {Ново Поколевие} 21aimqf Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Poll
Latest topics
» Сблъсъкът между огън и лед
Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeНед Авг 29, 2021 7:20 pm by Death_Angel

» Метресата {GaaSaku} +18
Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeВто Яну 09, 2018 11:31 am by Death_Angel

» Naruto Shippuuden епизод 22 bg subs
Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeНед Юли 23, 2017 10:18 pm by Death_Angel

» Naruto Shippuuden епизод 21 bg subs
Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeНед Юли 23, 2017 10:14 pm by Death_Angel

» Naruto Shippuuden епизод 20 bg subs
Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeНед Юли 23, 2017 10:12 pm by Death_Angel

» Naruto Shippuuden епизод 19 bg subs
Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeНед Юли 23, 2017 10:09 pm by Death_Angel

» Naruto Shippuuden епизод 18 bg subs
Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeНед Юли 23, 2017 10:07 pm by Death_Angel

» Naruto Shippuuden епизод 17 bg subs
Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeНед Юли 23, 2017 10:04 pm by Death_Angel

» Naruto Shippuuden епизод 16 bg subs
Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeНед Юли 23, 2017 10:03 pm by Death_Angel


 

 Naruto fic {Ново Поколевие}

Go down 
АвторСъобщение
veiporian

veiporian


Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожден ден : 28.09.1996
Дата на рег. : 04.12.2010
Години : 27
Местожителство : Варна

Naruto fic {Ново Поколевие} Empty
ПисанеЗаглавие: Naruto fic {Ново Поколевие}   Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 4:52 am

4-та глава Отобри

Двете момичета се обърнаха и видяха че това беше Морте
-Нищо просто спорим за нещо неважно-Каза Асука като гледаше Михару гневно както и тя нея
-Ако беше неважно нямаше така да се скарате!
-Еми знаеш ме братле аз съм момиче а пък момичетата се карат за какво ли не.
-Хмм...нещо в това ме съмнява.Но карай ваша си работа аз отивам да купя още покупки за храна.Ела и ти ако искаш или ще се карате още за тези "неважни"работи
-Не и без това вече приключих-каза тя и гледаше още гневно Михару след което Михару се прибра във къщата и си продължаваше с уроците.
На утрото когато момичетата бяха в женската тоалетна Михару забеляза че Юки Хюга влиза в една от кабинките момичетата там се учудиха защо едно момче ще влиза в момичешката тоалетна и когато излезе от кабинката ги изгледа въпросително.
-Какво ме гледате така?-Попита ги Юки
Михару:Ами..................ние.Всъщност защо влезе тук?
-Защото ми се ходеше в толетната.Иначе за какво ще идвам тук?
-Ами.....ако искаш да знаеш това не е обща тоалетна.Момчешката тоалетна е там.
-Ъъъъъъххх и за какво ми е да влизам в момчешката тоалетна?
-Защото си...Ти си момче а ние сме момичета.
-Уоу уоу уоу кой мамка му ви е казал че съм момче.Аз съм момиче.
-КАКВОООО?-Запитаха го или по точно тя всички момичета изненадано а пък тя ги гледаше с въпросителен поглед.
-Толкова ли много приличам на момче че се учудвате?
Михару:Ам...ами ти...прическата ти....
-Оооу я стига не може само заради прическата ми да си мислите че съм момче
Асука:Просто с тази прическа изглеждаш като момче.Почакай имам изкуствени коси който ще ти подхождат.
-АААААААА НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.За нищо на света няма да си слагам дълга коса ще си бъда с късата си коса и толкова.Само една от вас да посмее да ми тури някаква перука и ще ви направя на пух и прах-Каза тя раздразнено
-Но,защо.Така приличаш на момче.-Каза Асука.
-За нищо на света!!!-Отвърна и Юки.
-Ам между другото ти от кой клан си понеже носиш значката на клана хюга и узумаки.-Каза Михару.
-Аз съм от Узумаки клана.
-Значи си дете на наруто и хината!!!
-Ъм да.
-УОУ!!!-отвърнаха михару и асука в един глас.
*в класната стая*
-Доброутро ученици-каза весело Ирука.-Днес ще ви разпредилим на отбори.
-СУПЕР!!-Каза бойно Рейка.
-Отбор 1-Юки Узумаки,Кейджи Шиама и Сато Рокашо.Отбор 2-Верена Шиама,Хайто Шизука и Менто Татасе.Отбор 3-Нелена Мариками,Хейджи Изаками и Кьохей Готесана.Отбор 4-Асука Доши,Дайзуке Аноми и Енджи Тарико.Отбор 5-Шина Учиха,Дайсуке Учиха и Сейджи Шияма.Отбор 6-Кира Хюга,Морте Доши и Ранмару Котава.Отбор 7-Михару Но Сабаку,Рейка Хошиками и Кйоши Хошиками.И последният отбор:Отбор 8-Сора Хюга,Сатоши Уехара и Нозоми Сотомура
-Отврат.Отново съм в един отбор с вас.-Каза Михару.
-Не е чак толкова зле-каза Кйоши.-Виж от хубавата страна.Ще контролиираш Рейка.
-Прав си Кйоши.-Каза зловещо Михару.
-Ааа не никой няма да ме контролира.-Каза раздразнено Рейка който ги чу
-Еми ще се наложи аз да те контролирам и между другото нямам търпение да разбера кой е нашия сенсей-Каза тя и погледна Сора като го гледаше тъжно.Тя смяташе да е със Сора но очевидно беше че няма да я бъде тази.
През това време Асука беше страшно развълнувана когато разбра че ще бъде с Дайзуке но...й се искаше и Сейджи да бъде с нея
Асука *на себе си*Но поне съм със Дайзуке което значи че ще имам повече шанс с него и го погледна тайно той я видя и се усмихна мило което я накара да се изчерви.*Пак на себе си*Поне брат ми не е в моя отбор което увеличава шансовете ми с него-И погледна Морте и изведнъж Сейджи дигна ръка
-Извинете Ирука сенсей имам един въпрос относно за отборите
-Да?Какво има Сейджи?
-Може ли да съм в отбора на брат си а един от неговия отбор да е на моето място?
-Съжалявам Сейджи но правилата са си правила.Ще се наложи да свикнеш с това.
-Да знам но...
-Споко братле ще се оправя.Мога да се оправям сам не съм бебе-Прекъсна го Кейджи усмихнат а пък Сейджи го погледна замислен и се приближи към него и му прошепваше
-Добре.Но ако имаш проблеми с някой от тях или с някой друг само ми кажи и аз ще...
-Хей,хей не всеки проблем може да се прави по този начин.Бъди спокоен ще се оправя.И спокойно ако имам проблеми ще ти кажа но без "този начин".Ясно?-Каза Кейджи серйозно а пък Сейджи се усмхна леко и кимна.
След което всички започнаха да си отиват с учителите си третия сенсей който дойде беше една много красива жена с дълга кафява коса
-Кой е отбор 7?
-Ние сме отбор 7 госпожо-Каза Рейка развълнувано и скочи право при нея както и другите.
-Хубаво.Последвайте ме и не изоставайте.
-Суууупееерррррр.Сенсеят ни е една много красива жена.-Прошепна той на брат си.
-Обзалагам се че ще се очарова на чара ми.-и се изхили.
-На нищо не се очаровам хлапе.-Каза тя а пък Рейка се стресна
-Доста остричък слух има-каза си той на себе си
-Така си е хлапе.-Отвърна отново тя и продължи
-По-добре да престана да говоря.-След което бяха отседнали на едни скамейки
-Добре малчовци аз съм вашият сенсей и като такъв ще ви помоля да се представите.Ти приказливия.Първи започни-Каза тя като посочи Рейка
-Аааамммм добре.Но....какво трябва да кажа?
-Откъде да знам не питай мен аз първа те попитах хлапе.Ееееехоо кажи си името,хобито и мечтата ти.Трябва ли аз да казвам това?
-Амм сенсей първо се представете вие.Поне така пише в правилника на сенсейте!-Каза Кйоши.
-Охх верно.Здравейте лапета аз съм Акеми Сомони и съм ваш сенсей.Обичам да ходя на опасни мисии ранг S и съм сенин.Мечтая да стана легендарен санин.А сега сте вие.Първо ти-приказливия.
-Еми аз съм Рейка Хошиками.Обичам да мързелувам.Мечтая да създам хубаво семейство.
-И ,защо искаш да се откажеш от това да си нинджа?-Попита сенсея.
-Тази работа не е за мен просто.
-Разбирам.Сега си ти чернокосия.
-Аз съм Кйоши Хошиками.Обожавам да тренирам и мечтая някой ден да прочуя клана си.
-Добре.Значи вие двамата сте братя?
-Да!-Казаха Рейка и Кйоши в един глас.
-Сега си ти миличка.
-Аз съм Михару Но Сабаку.Дъщеря на 5-тия Казакаге и Сунако Учиха ,който умряха по време на 5-тата нинджа война.Осиновена съм от Какаши Хатаке.Обичам да рисувам и да играя с доведения си брат Кайто Хатаке.Мечтая някой ден да продължа клана Но Сабаку.
-Добре.Благодаря ви.Искате ли сега да отидем някъде да се почерпим.Аз плащам.-Каза усмихнато Акеми-сенсей.
-Разбира се!-отвърнаха малчуганите и тръгнаха след красивия си сенсей.
Те отидоха в "Ичираку Рамен" и Акеми поръча купи рамен Кйоши:Та...значи...сенсей?Вие сте Санин?
-Мда.Защо питаш малкия?
-Нищо...просто...обикновенно Джунини наемат за сенсей на една група генини и ми се струва някак си....някак си....ами...
-Странно?
-Ами...да но не чак толкова странно но...
-Споко хлапе не се обиждам.Това че съм Санин не значи нищо все пак не съм единствената с такава титла нали Михару?
-Ами...да. Рейка:Защо попитахте михару?Тя не е Санин.
-Не глупако Какаши е санин затова ме погледна.
-Ооооуууу да сега си спомних.-Каза той и се засмя.
-Сенсей между другото защо ни доведохте тук а не направо на изпита.-Попита я Михару
-Защото утре ще ви изпитвам и плюс това сте първите учиници на който ме предложиха. Рейка:Супер значи ще сме първите ви учиници и ще ни пуснете лесно.Като се опознаем по-добре.Изпитът ще бъде това нали?Или точно това което правим сега е изпитът.
-Де да беше толкова лесно хлапе.Грешиш това не е никакъв изпит.Просто бях гладна защото не съм закусила И не си мисли че изпитът ще бъди лесен.
-Оооооооуууууухххххххх-Намуси се Рейка
-Ти какво си мислиш?Тя е санин а хора от такъв ранк не пускат толкова лесно учениците-Каза Михару през смях и после спря и се намуси когато се чу какво каза
-Вярно е хлапе.Между другото ще ви очаквам утре в 3 часа сутринта без да закусвате
-КАААААКККВВВВВООООООООООООООООООООООООООО?????????-Извикаха и тримата.
-Н-н-но защо в 3 часа сутринта?-Попита отчаяно Рейка
-Така.И между другото ако закъснявате на всеки половин час изпитът ще бъде все по-труден и по-труден.Така че се пригответе ако ще бъдете мой ученици трябва да се трудите здраво и с пот на челото.А ако се провалите ще трябва да чакате някой друг сенсей да ви стане учител-Каза тя и плати поръчката.
-Доскоро деца и не закъснявате.-И си тръгна
-Оооооххх супер няма що.Предложиха ни учител който сигурно никога не спи и затова тя каза 3 часа сутринта.Тя да не е луда?Как очаква да го направим точно в 3 часа сутринта и то без закуска-Изхленчи Рейка
-Все пак е Сенин да не я съдим.Не всеки ден предлагат на група генини да ги тренира Сенин.Ако тя ще ни бъде сенсей както каза тя по-добре да се постараем.-Каза Кйоши серйозно
-Братко имам чувството ,че ще умрем през тези 3 години.-каза Рейка
-О ,боже.Защо трябваше най-добрият ми приятел да е такъв бъзльо.-Каза михару с опечалено лице.-Оу докато не съм забравила.В сряда сте поканени на парти послучей 13-тия ми рожден ден.
-СУПЕР!!-извика Рейка.
-Добре.Ще дойдем.-Каза Кйоши.
-яяяяяяяяяяя кои мухльовци виждам тук.Жалкия отбор 7.-Това беше Асука която беше с отбора си и сенсея си ,който беше......БАЩАТА НА РЕЙКА И КЙОШИ!!
-Тате...-не довършиха братята.
-Я синновете ми.Кой е вашия сенсей?
-Акеми Сомони е.-Отвърна Михару като видя ,че те бяха доста хъм...стреснати.
-Аха.това е единствения сенин в групата на сенсейте.
-Хахаха.Явно следващите 3 години ще са доста мъчителни за вас.-Каза Асука с щастливо изражение.Тогава Акеми-сенсей дойде като носеше една чанта.
-Здравейте хлапета-поздрави тя отбора си.-Здравейте и на вас Хошиками-сан.
-Здравейте Сомони-сан.Децата от отбора ви са чудесни.
-Благодаря.Вашите също са чудесни.
-Ъм Акеми-сенсей какво носите в чантата?-попита Михару.
-Ааа това ли.Това са кунаи и ширукени.Донесох ги ,за да ви ги дам.Все пак всеки член от отбора трябва да е въоражен.
-Разбирам.-Каза рейка.
-Тадасе-сенсей на нас ,защо не сте ни дали оръжията?-попитаха Асука,Дайзуке и Енджи своя сенсей.
-Деца щях да ви ги дам след като ви почерпя.
-Хъм...-казаха членовете на отбор 4 и си поръчаха. Михару-е ние трябва да си тръгваме чао-и 10 минути след като си тръгнаха от "Ичираку" -Защо точно нашия баща трябваше да е техен сенсей?Защо не ни предложиха на нас а те да си имат Акеми сенсей-Каза Рейка раздразнено
-Това не е концерт по желание.Каквото е решил хокагето това ще е.-Отвърна Кйоши
-Но защо точно татко трябваше да е с тях?
-Не ме питай.Не аз решавам кой сенсей с кого да е?
-Добре но просто не го разбирам това нещо.Той трябваше да е наш сенсей а не госпожа "нощен изпит"
-ЩЕ ПРЕСТАНЕШ ЛИ ДА МЪРМОРИШ.ЩОМ ХОКАГЕТО Е РЕШИЛ АКЕМИ СЕНСЕЙ ДА Е НАШ СЕНСЕЙ ЗНАЧИ Е РЕШИЛ.-Каза рарздразнено Михару и ги удари по главата
-Добре,добре.Дано само те се провалят при мисълта че собствения ми баща е сенсей на тях ми е гадно.
-Добре хайде да се прибираме и да поспим.Ако не трябва да закъсняваме трябва да спим сега.Нали я чухте? Ако на всеки половин час все повече закъснеем изпитът ще бъде все по-труден за нас-Каза кйоши
-Супер сега трябва да спим точно на обед-Измрънка Рейка
-Чао момчета и да не закъснявате-Каза михару на своя път към вкъщи
-Чао-Каза братята и михару се прибра и тъкмо си приготвяше пижамата и Кайто изскочи
-Здравей нии...чан.Какво правиш?-Попита я той като я видя да си съблича панталоните.
-Аз ще спя.Съжалявам Кайто но днеска няма да мога да си играя с теб.Сенсеят която ни дадоха иска да отидем на изпита в 3 часа сутринта.Но обещавам че друг път ще си играя с теб.-Каза тя и го целуна по челото
-Ок няма проблем.Късмет на изпита ний чан.
-Благодаря-Каза тя и си сложи пижамата.В часа когато трябваше да се срещнат Михару се събуди и когато погледна часовника видя че е... 3 ЧАСА СУТРИНТА .Михару се паникьоса бързо се преоблече и тичаше към мястото където трябваше да се срещнат и когато пристигна запъхтяна тя видя Рейка и кйоши и Акеми която засичаше времето.
-Уау.Беше на косъм хлапе.Браво не закъсня напълно.
-Из..извинявайте че аз...не съм...дошла на време часовникът ми не ме е събудил...просто не съм свикнала да ставам толкова рано.-Каза Михару запъхтяно.
-Няма нищо хлапе ти пристигна навреме.Добре а сега за изпита.-Каза тя и извади две звънци от джоба си
-Такам.Изпитът е леко казано е прост.Просто трябва да се опитате да вземете тези звънци от мен.
-Но те са две-Каза Рейка
-Мда.двама от вас ще вземат тези звънци а третия ще стой на този стълб и ще реша дали ще премине или не.Но да знаете че няма толкова лесно да ги вземете от мен.И плюс това имате време до 9 часа сутринта днес .Ако дотогава не успеете и тримата се проваляте.
-Хах.Ще е като детска игра.-Каза Рейка -Но това е същия изпит ,който имахме при Асакура-сенсей.-Каза Михару като видя звънците.
-Насйтина.същият е.-Казаха братята.
-Е от сега се зане кой ще е на стълба.-Каза с зловещ глас Михару.
-И кой е той.-Попита Рейка.
-Ти!-Казаха Кйоши и Михару.-Е да започваме.
-Futon No Jutsu*!-Каза Кйоши.Той си сви ръцете на фунийка на устата и от нея излязоха пламъци.Акеми-сенсей ги ибегна и се засмя.
-WaterMek**!-Каза Михару и направи нещо като огромно цвете от вода.Сенсеят хвърли един кунай и цветето се разпадна.
-Ace Jutsu***!-извика Рейка и се превърна в лед ,който се стопи.После Рейка хвана кракът на сенсея ,но тя само насочи единия си пръс ткъм локвичката(т.е. Рейка)и от пръста и излязе светкавица.После Рейка отиде при другите.
-Ясно ще трябва да действаме заедно.
-Ссетих се.-Каза Михару със зловеща усмивка.-Знам идеалната комбинация от Вода,Огън и Лед.
-Кажи си плана.-Каза Кйоши и Михару им каза всичко.
-Идеално.Просто великолепно.-Каза въодушевен Рейка.-Започвам.
-AceStrom Jutsu-Каза Рейка и от небето започна да прехвърча сняг.
-Faier Storm Jutsu-Извика Кйоши и от небето започна да пада чакъл примесен с огън.
-Water Storm Jutsu-Изкрещя Михару и започна да вали дъжд.
-Смесване!!!-извикаха тримата.Акеми-сенсей само каза Toner No Jutsu**** и снегът,огънят и дъждът спряха.-Какво???
-Ще трябва да подхоним по друг начин!-каза михару.-Ще трябва да дейставе по отделно.Отново!Но...сетих се!!-и те направиха съвещание.-Ще се преоблечем като Хокагето.
-Нека започваме.-Съгласиха се двамата.
-Акеми Сомони!?Вие ли сте?-попита Хокагето.
-Да аз съм.какво има Хокаге-сама?
-Имам мисия за теб!
-каква е?
-Ранг S.Трябва да намериш Драконовият дъх!
-Тръгвам веднага!-Каза сенсея и изведнъж от Хокагето излязоха Михару,Рейка и Кйоши.Михару и Кйоши взеха звънците ,а Рейка....той падна като излизаше. Рейка беше завързан за стълбата и Акеми ги събра
-Бравo малчовци надхитрихте ме.И тримата работехте в екип.Очевидно е че ще излезе добър отбор от вас.И тримата преминавате.
-Какво?Найстина ли?И аз ли преминах?-Зарадва се рейка
-Да.
-УУУУУУУУУРРРРРРРРАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА.-Извика той като се чуваше отвъд небесата.и едва не оглуши Михару която седеше най-близо до него.
-Странно когато ми каза за себе си уж казваше че не ти харесва да си ниджа.-Каза през смях Акеми
-Оу...ами...аз ъмм такова.Някой път си сменям мнението това е.Непостоянен съм.
-Да и едва не ме оглуши-Каза Михару раздразнено.
-Добре малчовци.Оттук насетне сте мой не си мислете че толкова лесно ще прекарвате дните с мен.Но засега хайде да ядем "Рамен при Ичираку"бас държа че сте доста гладни.Аз черпя...засега-каза тя и отвърза Рейка и тръгнаха натам.
-Май че найстина ще е така.Но на кой му пука АЗ ПРЕМИНАХХХХХ-Каза Рейка и подскочи от радост.
-Нямам търпение да видя изражението на Асука когато разбере че съм преминала това ще я накара да си затвори плювалника.-Каза Михару и после *в мислите на михару* А и Сора също ще се гордее с мен като разбере че съм преминала
-Между другото Михару.-прекъсна я Кйоши-Май вече не страдаш за родителите си.Обикновенно ти си много замислена.Ако не го беше преодоляла нямаше да преминем.
-Хех да.
-Това е защото иска да впечатли едно момче чието име започва със "С" и заворшва на "ора"-Каза Рейка палаво
-КАКВО? НЕ Е ВЯРНО.-Каза раздразнено Михару
-Напротииииивввввввввввввввв.-Каза той палаво и започна да пее
-Михару си пада по Сора.Мечтае да се целувкат.Михару си пада по Сора.Мечтае да се целувкат и най вече за цуни гуни-Пееше той а Михару го гледаше злобно
-ТОВА Е.НЕ СИ ПОКАНЕН НА МОЯ РОЖДЕН ДЕН.
-Какво?Чакай,чакай,чакай.Добре извинявам се не си падаш по Сора и т.н..Много,много,много се извинявам.
-Ако още един път ме издразниш не само няма да бъдеш поканен на партито ми НО И ЩЕ ИМАШ БЕЗПЛАТЕН БИЛЕТ КЪМ СПЕШНОТО ОТДЕЛЕНИЕ.
-Добре ще си мълча обещавам. -Съмнявам се.-Каза миха.
При "Ичираку Рамен"
-Здрасти Михару.-Това бяха отбор 5:Шина,Дайсуке и Сора.
-ЗДрасти Сора.-Каза Кйоши.-Готов ли си да си премерим силите в бой?
-Окей.Става ли утре вечерта?-попита Сора.
-Става!-отвърна му кйоши.
-ЗДравейте Акеми-чан.-Каза сенсеят на отбор 5.Това беше....Наруто Узумаки-Хокагето.
-Здравейте Хокаге-сама.
-Шина твоят сенсей е...Хокагето!?
-Да.-Отвърна и гордо Шина.
-Здравейте хора.Здрасти татко.-Каза Юки-дъщерята на Наруто която беше дошла с отбора си.
-Здрасти дъще.
-Здрасти Юки.-Казаха шина и михару в един глас.
-Здравей Акеми-чан.-каза Неджи Хюга-сенсеят на отбор 1.
-ЗДравейте Хюга-сама.
-Та деца какво ще поръчате.-Каза Наруто.
-РАМЕН!!!-извикаха всички.
-Старче 13 порции рамен!-
-Идват ей сега.
5 минути по късно.
-Акеми ,Неджи имаме проблеми в източната част на Коноха.-Каза сериозно наруто.
-Какви по точно Хокаге-сама?-попита го Неджи.
-Вчера докато АНБУ-тата транспортираха Хината-чан някой я е отвлякъл.Беше оцеляло едно АНБУ.То ми каза ,че са я отлекли ,но не зане кой.
-Това е сериозен проблем.-Каза Акеми.
-Найстина много сериозен.-Каза неджи.
-Пращам вас и отборите ви да разберете кой е отвлякъл съпругата ми!
-Да Хокаге-сама.-казаха неджи и акеми в един глас.
-Юки-чан знае ли?-Попита го Неджи.
-Не знае.Казах и ,че е на гости при вас Неджи.
-Ще трябва да подържаме тази лъжа!Ще кажа на Ханаби ако Юки отиде у нас да и каже ,че е у тях ,а ако иска да я види да и каже ,че е при Хизаши.
-С това съвета приключи!-Каза наруто.-Може да отивате с отборите си да тренирате.
Акеми-Добре малчовци да тръгваме имаме мисия.
-Вие също ще тръгвате но ще бъдете с Неджи-Каза Наруто на шина и останалите.
-Ами ние няма ли да тръгваме?-Попитаха едновременно Кейджи и Юки
-Не вие ще си останете в селото.
-Но
защооооооооооо?-Попитаха едновременно пак двамата.
-Засега няма да предприемате мисий.
-Но аз искам да предприема тази мисия.-Каза раздразнено Юки.
-Аз също.-Каза войнствено Кейджи.
-Извинявай младежо но в момента говоря с дъщеря си.-Каза серйозно Наруто а Кейджи се почуства неловко.
-Извинявай Юки но няма да влезеш в тази мисия.
-ОООО я стига моля те татко ти ми обеща че ще вляза в мисий който се налагат спасителни операций.
-Това не е спасителна операция.
-Да бе да.Ако не беше спасителна операция нямаше да изпращаш повече от трима души плюс чичо Неджи сред тях тъй като той може да вижда враговете от отдалечено разстояние и може по всяко време да защити някой от тях.Това е спасителна мисия и искам и аз да се включа.
-Не и този път.
-Но татко АЗ ИСКАМ ДА БЪДА НА ТАЗИ СПАСИТЕЛНА ОПЕРАЦИЯ.
-Не няма.Обещавам ти че ще те включа ако има други спасителни операций но не и в тази.
-Оу хайде деееееееее.Моля те.
-Не.
-Защо?Знам че може да е "прекалено опасно" НО АЗ ИСКАМ ДА СЕ ВКЛЮЧА.
-Не-Каза твой твърдо и двамата се погледнаха серйозно.Усещаше се жега по въздуха и Юки така го гледаше че можеше да сломи духа на Наруто но погледа на Наруто не се отказа *в мислите на Наруто*Защо дъщеря ми трябваше да е толкова твърдоглава


Речник
*Futon No Jutsu-онова джутсу което Саске избълва огън.
**WaterMek-водно образуване на фигури.като например цветето което направи михару.
***Ace Jutsu-ледено джутсу
****Toner No Jutsu-светкавично джутсу което може да развали всяко джутсу от сорта на вода,огън и лед.дървения,земния и другите елементи не може да спре.


Скоро ще видите и първите 3-ри глави Naruto fic {Ново Поколевие} 132770
Върнете се в началото Go down
veiporian

veiporian


Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожден ден : 28.09.1996
Дата на рег. : 04.12.2010
Години : 27
Местожителство : Варна

Naruto fic {Ново Поколевие} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto fic {Ново Поколевие}   Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 4:54 am

1-ва глава Провалът на Михару и търсенето на Кйоши

Върнете се в началото Go down
veiporian

veiporian


Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожден ден : 28.09.1996
Дата на рег. : 04.12.2010
Години : 27
Местожителство : Варна

Naruto fic {Ново Поколевие} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto fic {Ново Поколевие}   Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 4:56 am

2-ра глава Намирането на Кйоши и излагацията на Асука

Върнете се в началото Go down
veiporian

veiporian


Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожден ден : 28.09.1996
Дата на рег. : 04.12.2010
Години : 27
Местожителство : Варна

Naruto fic {Ново Поколевие} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto fic {Ново Поколевие}   Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 4:57 am

3-та глава Новите ученици

Върнете се в началото Go down
veiporian

veiporian


Female Libra Rat
Брой мнения : 13
Рожден ден : 28.09.1996
Дата на рег. : 04.12.2010
Години : 27
Местожителство : Варна

Naruto fic {Ново Поколевие} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto fic {Ново Поколевие}   Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 4:43 pm

Айде давайне похвали,критики и такива работи 51 m059
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Naruto fic {Ново Поколевие} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto fic {Ново Поколевие}   Naruto fic {Ново Поколевие} Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Naruto fic {Ново Поколевие}
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Naruto 519
» Naruto епизод 5 bg sub
» Naruto епизод 6 bg sub
» Naruto епизод 7 bg sub
» Naruto епизод 8 bg sub

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Здравейте на всички, нека да се забавляваме заедно!!!! :: Творчество :: Фенфикшън и др. :: ФенФикшъни с клипчета от вбокс-
Идете на: